Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Akademia BioMed PFR wyszkoli polskich liderów branży medycznej i farmaceutycznej
Unikalny know-how, praktyczna wiedza biznesowa i udział w międzynarodowym programie szkoleniowym – to tylko kilka z wielu korzyści, które niesie ze sobą uczestnictwo w Akademii BioMed PFR – inicjatywie edukacyjnej organizowanej przez Polski Fundusz Rozwoju w partnerstwie z Ambasadą Wielkiej Brytanii w Warszawie.

 

 

Akademia BioMed PFR adresowana jest do przedstawicieli polskich spółek medycznych i farmaceutycznych, które pracują nad innowacyjnymi produktami leczniczymi, wyrobami medycznymi lub usługami wspierającymi przedkliniczny bądź kliniczny rozwój leków. Firmy aplikujące do inicjatywy muszą posiadać co najmniej proof of concept swojego rozwiązania i działać nie dłużej niż siedem lat od pierwszej komercyjnej sprzedaży.

Spośród wszystkich zgłoszeń wyłonionych zostanie 15 spółek medycznych (ścieżka MedTech) i 5 farmaceutycznych (ścieżka BioTech), których reprezentanci na przełomie czerwca i lipca wezmą udział w dwutygodniowych bezpłatnych warsztatach. Inicjatywę wyróżnia profilowany sektorowo program szkoleń w Polsce i w Wielkiej Brytanii, zaangażowanie merytoryczne ekspertów z branży oraz możliwość zdobycia międzynarodowych partnerów biznesowych. Udział w warsztatach to również okazja do pozyskania praktycznych umiejętności biznesowych oraz wiedzy o szerokich możliwościach finansowania kolejnych etapów rozwoju firmy.

W ramach inicjatywy uczestnicy spotkają się z wybranymi funduszami Venture Capital, wspieranymi przez PFR Ventures oraz przedstawicielami funduszu PFR Life Science i będą mogli zaprezentować swoje projekty przed ich gronem.

Nabór trwa w dniach 1 kwietnia – 26 maja 2019 r. Informacje o inicjatywie oraz formularz aplikacyjny znajduje się na dedykowanej stronie Akademii BioMed PFR.

KOMENTARZE
Newsletter