Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Prezes Zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, Tomasz Pisula, gościem BioForum 2018
Joanna Rusecka, 17.05.2018 , Tagi: cebioforum, PAIIH, bioforum
Już za tydzień, 23 i 24 maja w Łodzi startuje 17 edycja BioForum - największe wydarzenie branży life science w Europie Środkowej. Swoją obecność na BioForum potwierdził Prezes Zarządu Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Tomasz Pisula.

 

 

 

Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIiIZ) jest częścią grupy Polskiego Funduszu Rozwoju (Grupa PFR). PAIiIZ pomaga inwestorom we wdrażaniu projektów na rynku oraz kreuje wizerunek Polski na arenie międzynarodowej. Obecność Prezesa PAIiIZ na BioForum świadczy o wysokiej randze wydarzenia oraz stwarza mozliwość nawiązania cennych kontaktów.  

Tomasz Pisula pełni funkcję prezesa Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. od 2016 roku. Przed objęciem tej funkcji był odpowiedzialny za sprawowanie nadzoru właścicielskiego nad ponad setką podmiotów podległych pod Ministerstwo Rozwoju, w tym PARP (Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości), ARP (Agencją Rozwoju Przemysłu), PFR (Polskim Funduszem Rozwoju), specjalnymi strefami ekonomicznymi i instytutami naukowo-badawczymi. Jest także współtwórcą fundacji Wolność i Demokracja, która zajmowała się kwestiami praw człowieka i demokracji.

Wieloletnie doświadczenie Tomasza Pisuły pomaga sprawnie zarządzać Agencją.

Głównym celem PAIiIZ jest udzielanie pomocy inwestorom w procesie wejścia na polski rynek w taki sposób, aby jak najlepiej wykorzystać aktualną sytuację panującą na rynku. Wspiera inwestorów na każdym etapie procesu realizacji projektu, zapewnia wsparcie prawne oraz administracyjne. Ponadto ułatwia nawiązywanie kontaktów biznesowych pomiędzy inwestorami a władzami lokalnymi.

BioForum jest wydarzeniem umożliwiającym integrację branży life science. Skierowana jest do szerokiego grona odbiorców: od liderów branży, inwestorów, startupowców po naukowców czy studentów. Podczas dwudniowego wydarzenia liderzy branży będą debatować na tematy bieżących trendów, firmy będa miały okazje do zaprezentowania swoich najnowszych i najcenniejszych osiągnięć, a wszyscy uczestnicy będą mogli nawiązywać między sobą kontakty, czy nawet współpracę.

KOMENTARZE
news

<Grudzień 2022>

pnwtśrczptsbnd
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
Newsletter