Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

BioTech Daily 2021
Data rozpoczęcia:
2021-12-09
Data zakończenia:
2021-12-09
Organizator:
Gdański Park Naukowo-Technologiczny, Polska Strefa Inwestycji, Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna
Miejsce
online

Zarząd Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Dyrekcja Gdańskiego Parku Naukowo-Technologicznego oraz partnerzy wydarzenia serdecznie zapraszają na BioTech Daily 2021. Konferencja planowana jest na 9 grudnia 2021 r. Celem BioTech Daily jest poszerzenie horyzontów w branży nowoczesnych technologii medycznych, wymiana informacji w zakresie prowadzonych prac B+R oraz projektów, a także usprawnienie transferu wiedzy z uczelni do biznesu.

W czasie konferencji odbędzie się gala finałowa konkursu LIFE SCIENCE organizowanego przez Gdański Park Naukowo-Technologiczny w partnerstwie z Polpharma Biologics. Spośród ponad 40 zgłoszeń start-upów oraz grup projektowych eksperci wyłonią 12 pomysłów z kategorii profesjonalistów oraz entuzjastów. Podczas gali finałowej na BioTech Daily wyselekcjonowane start-upy przygotują pitching, a finaliści otrzymają nagrody w wysokości 80 tys. zł. Konferencja BioTechDaily to pomost wiedzy między NAUKĄ, BIZNESEM a NOWYMI TECHNOLOGIAMI. Inicjatywy takie jak konkurs LIFE SCIENCE to kolejny krok w transferze wiedzy do biznesu i wspieraniu najbardziej innowacyjnych pomysłów w szeroko pojętej dziedzinie zdrowego społeczeństwa.

BioTech Daily to już trzecia edycja interdyscyplinarnej konferencji łączącej w sobie elementy medycyny, biotechnologii oraz rozwiązań ICT. Poza pitchingiem start-upów w spotkaniu wezmą udział eksperci z przedsiębiorstw prowadzących swoją działalność w dolinie biotechnologicznej w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym, m.in.: Blirt, QSAR Lab, Polpharma Biologics. Zapraszamy serdecznie do śledzenia strony wydarzenia oraz obowiązkowej rejestracji.

Newsletter