Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Impact’21
Data rozpoczęcia:
2021-10-27
Data zakończenia:
2021-10-28
Organizator:
ImpactCEE
Miejsce
Poznań

Impact’21 w Poznaniu. Ruszyła rejestracja na październikowe wydarzenie

W ciągu 2 dni, na 4 scenach, ponad 400 prelegentów z Polski i zagranicy opowie o globalnych trendach w 16 obszarach tematycznych, co przełoży się na 55 godzin inspirujących spotkań. Już 27 i 28 października 2021 r. w Poznaniu odbędzie się najbliższa edycja Impact’21.

Przez ostatnie miesiące świat zmienił się nie do poznania. Prognozowanie, planowanie czy przewidywanie trendów są dzisiaj podwójnie trudne, ale nie niemożliwe. Gdzie znaleźć wyjaśnienia dotyczące przyszłość globalnej gospodarki? Impact jest podstawowym adresem do szukania odpowiedzi na kluczowe pytania o dziejącą się zmianę. Od 2016 r. gromadzi wysokiej rangi urzędników. To jedno z największych i najważniejszych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, na stałe wpisane w kalendarze liderów biznesowych z największych globalnych firm, decydentów politycznych, regulatorów, wybitnych naukowców oraz innych światowej klasy ekspertów.

Na najbliższym Impact’21 nie zabraknie znakomitych osobowości, istotnych tematów i wciągających dyskusji. Swój udział potwierdzili już m.in. Mathias Wikström (Doconomy), minister Janusz Cieszyński (KPRM), Bartosz Ciołkowski (Mastercard), Tomasz Chróstny (UOKiK), Marta Poślad (Google), Beata Daszyńska-Muzyczka (BGK), minister Jan Sarnowski (Ministerstwo Finansów), Natalia Hatalska (infuture.institute), Stefan Batory (Booksy), minister Olga Semeniuk (Ministerstwo Rozwoju i Technologii). Gościem specjalnym zbliżającej się edycji Impact będzie Hillary Rodham Clinton – była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, prawniczka i profesor prawa, aktywistka i wolontariuszka. Sekretarz Clinton inspiruje miliony ludzi swoim przywództwem i pozytywną wizją Ameryki. W swojej całej działalności promuje postępowe wartości i pracuje nad budowaniem jaśniejszej przyszłości dla kolejnych pokoleń.

W październiku skupimy się na globalnych trendach i będziemy dyskutować m.in. o: Europejskim Zielonym Ładzie, e-commerce, cyfrowych technologiach przyszłości, transformacji sektora energetycznego, otwartej bankowości, systemie ochrony zdrowia i temacie women empowerment. W ramach Impact’21 odbędzie się również Impact finance’21 – jedno z kluczowych wydarzeń kształtujących sektor finansowy. Najważniejsi menedżerowie z obszaru bankowości, płatności, technologii i e-commerce znów zbiorą się w jednym miejscu, żeby wypracowywać rozwiązania na wyzwania jutra. Impact to też szereg wydarzeń towarzyszących. Tradycyjnie, już po raz trzeci, podczas eventu zostaną przyznane Nagrody Gospodarcze Money.pl – prestiżowe odznaczenia dla najważniejszych osób i firm w polskiej gospodarce.

Impact’21 przenosi się do Poznania. Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznań Congress Center. Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej i transmitowane będzie również na stronie głównej Wirtualnej Polski, Money.pl, a także na dedykowanej platformie online ImpactZarejestruj się już dziś, aby być częścią Impact’21 – przewodnika po realiach i miejsca rozwoju innowacji i nowego biznesu. Ludzie mający wpływ na kształt globalnej gospodarki, najbardziej wpływowe firmy świata, przełomowe rozwiązania, inspirujący mówcy i wyjątkowi goście – dołącz do tego grona JEDNYM kliknięciem!

Newsletter