Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Konferencja „Wymiary”
Data rozpoczęcia:
2024-04-19
Data zakończenia:
2024-04-19
Organizator:
Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
Miejsce
Katowice

 

Konferencja „Wymiary” to pierwsza konferencja zorganizowana przez Studenckie Koło Naukowe działające przy Katedrze i Oddziale Klinicznym Psychiatrii i Psychoterapii Wieku Rozwojowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.

W kontekście psychiatrii „Wymiary” oddają zdolności ludzkiego umysłu, które możemy porównać do nieskończonego źródła informacji na temat ludzkiej psychiki. Jako prężnie rozwijająca się dziedzina medycyny w dalszym ciągu czeka ona na nowe odkrycia. Głębsze zanurzenie się w jej obszary umożliwia nie tylko rzucenie większego światła na jej nieodkryte horyzonty, ale również daje możliwość lepszego zrozumienia ludzkiej psychiki i związanych z nią doświadczeń.

W trakcie konferencji będziemy mieli możliwość wysłuchania interesujących wykładów. Jest to wspaniałe wydarzenie skierowane do studentów oraz doktorantów kierunków medycznych, jak również wszystkich osób zainteresowanych psychiatrią, które tworzy przestrzeń do wymiany doświadczeń i wiedzy oraz inspiruje do refleksji nad różnymi aspektami tej fascynującej dziedziny.

Konferencja odbędzie się 19 kwietnia 2024 r. na kampusie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach (ul. Medyków 18, 40-752 Katowice). Dokładny harmonogram wydarzenia można znaleźć na stronie konferencji. W celu uczestnictwa lub zaprezentowania swojej pracy prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się na stronie konferencji w zakładce „Rejestracja”. Regulamin wydarzenia został także zamieszczony na stronie internetowej.

 

Newsletter