Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Life Science Open Space
Data rozpoczęcia:
2023-11-30
Data zakończenia:
2023-12-01
Organizator:
Klaster LifeScience Kraków, Sano Centre for Computational Medicine i Krakowski Park Technologiczny
Miejsce
Kraków
Link do strony

Life Science Open Space 2023 – Collaboration and Innovation Summit for Health and Quality of Life to forum współpracy łączące przedstawicieli różnych branż i sektorów we wspólne innowacyjne działania dla zdrowia i jakości życia. To ważne i prestiżowe wydarzenie środowiska LifeScience w Polsce i nie tylko. Po raz pierwszy od czasu pandemii spotkamy się na żywo. Po raz pierwszy również wydarzenie jest organizowane we współpracy trzech organizacji – Klastra LifeScience Kraków, Sano Centre for Computational Medicine i Krakowskiego Parku Technologicznego.

Jakie zagadnienie poruszy Life Science Open Space?

W miarę jak świat się starzeje i staje się coraz bardziej cyfrowy, my – społeczność LifeScience – spotykamy się, aby dzielić się spostrzeżeniami, potrzebami, pomysłami, projektami i możliwościami, żeby pomóc ludziom żyć dłużej i zdrowiej. Na program składają się prezentacje i dyskusje nt. możliwości i opcji współpracy w obszarach związanych ze zdrowiem oraz stylem życia, sesje dedykowane start-upom i inwestorom oraz sesje rozwoju biznesu i kariery. Specyfiką wydarzenia jest to, że program tworzoną sami uczestnicy LSOS – ludzie nauki i biznesu, którzy dzielą się pomysłami i potrzebami oraz są otwarci na współpracę i nowe możliwości.

Kogo zobaczymy na tegorocznym LSOS?

Nasi goście specjalni oraz eksperci to rozpoznawalne w środowisku LifeScience nazwiska i historie. Swoim doświadczeniem podzielą się z Wami m.in.: Hans Hofstraat, Akos Wetters oraz Ingmar Hoerr, który wystąpi w wieczornej sesji INSPIRACJE, wieńczącej pierwszy dzień LSOS.

Współpraca – znak rozpoznawczy LSOS!

Oprócz sesji tematycznych LSOS oferuje również uczestnikom możliwość nawiązania kontaktów z innymi profesjonalistami z branży LifeScience, prezentacji swoich produktów i usług potencjalnym inwestorom oraz zamieszczanie zapytań. Część partneringowa będzie się odbywać przez cały czas trwania wydarzenia na Platformie Współpracy LSOS.

Dołącz do nas w Krakowie i na Platformie Współpracy!

Wydarzenie odbędzie się na żywo w Krakowie (Krakowskim Parku Technologicznym), a część partneringowa w formule online na platformie współpracy o tej samej nazwie – LSOS. Platforma jest miejscem dedykowanym dla środowisk związanych z rozwojem innowacji dla zdrowia i jakości życia. Możliwe będzie tam nawiązywanie współpracy nie tylko w trakcie imprezy, ale również na bieżąco, w miarę pojawiających się potrzeb i możliwości.

Partnerem Generalnym wydarzenia jest Miasto Kraków.

Strona wydarzeniaRejestracja

Udział w imprezie, a także dostęp do platformy jest darmowy dla zarejestrowanych. Zapraszamy do udziału!

Newsletter