Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Life Science Open Space – The Open Innovation Forum 2021
Data rozpoczęcia:
2021-11-22
Data zakończenia:
2021-12-03
Organizator:
Klaster LifeScience Kraków
Miejsce
Kraków
Link do strony

W dniach od 22 listopada do 3 grudnia 2021 r. odbędzie się w Krakowie jedenasta edycja imprezy, która na stałe wpisała się już w kalendarz najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń branży LifeScience. 

Konferencja adresowana jest do osób, które działają na rzecz poprawy zdrowia i jakości życia, reprezentujących wszystkie dziedziny nauki, biznesu i administracji, zainteresowanych technologiami, innowacjami, otwartych na współpracę lub szukających partnerów. Life Science Open Space organizowane jest przez Klaster LifeScience Kraków – Krajowy Klaster Kluczowy. Partnerem Generalnym wydarzenia jest Miasto Kraków.

Głównym celem imprezy jest promocja i wsparcie nawiązywania współpracy w rozwijaniu i realizacji innowacyjnych przedsięwzięć w pięciu obszarach tematycznych: HEALTH TECHNOLOGIES, DIGITAL HEALTH, BIOECONOMY, HEALTHY FOOD, BEAUTY & LIFESTYLE. Zaprezentowanych będzie ok. 50 ofert współpracy w trzech kategoriach: Open Innovation, Demo i Challenge.

W programie LSOS znajdą się także trzy sesje biznesowe. Zaproszeni przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, w tym przemysłu, funduszy inwestycyjnych i urzędów regulacyjnych, będą dyskutować o trendach, wyzwaniach i barierach rozwoju w obszarach: CAREER IN LIFE SCIENCES, BUSINESS DEVELOPMENT, STARTUP SCENE. Ponadto zaprezentują się i poddadzą ocenie wybrane krajowe start-upy z sektora biotechnologii, technologii medycznych, środowiskowych i żywienia.

Ze względu na pandemię sesje tematyczne i biznesowe transmitowane będą ze studia zlokalizowanego w Life Science Parku na platformę internetową. Zarejestrowani uczestnicy mają do dyspozycji narzędzia pozwalające na indywidualne spotkania b2b (Partnering), a także na prezentację oferty produktów i usług (Marketplace).

Tradycyjnie już podsumowanie imprezy będzie miało miejsce na sesji INSPIRATIONS, którą zaplanowano jako networkingowe spotkanie na żywo. Gośćmi będą Iwona Ługowska (Instytut Onkologii) i Paweł Przewięźlikowski (Selvita, Ryvu).

Newsletter