Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”
Data rozpoczęcia:
2021-05-21
Data zakończenia:
2021-05-23
Organizator:
Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza”
Miejsce
online

Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza” w swoich szeregach jednoczy studentów biotechnologii i kierunków pokrewnych z trzech największych warszawskich uczelni: UW, PW oraz SGGW. Celem, przyświecającym młodym członkom Stowarzyszenia, jest chęć popularyzacji nauki, a ich wspólną pasją jest wiedza.

Flagowym projektem Stowarzyszenia jest Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”, podczas którego przecinają się drogi studentów, młodych miłośników nauki, ale również uznanych i cenionych naukowców, którzy wspólnie mają szansę wymienić się wiedzą, dzielić spostrzeżeniami i czerpać od siebie nawzajem inspiracje.

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na 9. Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”, które odbędzie się 21-23 maja 2021 r. Zgodnie z zapewnieniem, dołożyliśmy wszelkich starań, aby zorganizować najlepszą konferencję biotechnologiczną! Działaliśmy ze zdwojoną siłą, równocześnie wdrażając nowe rozwiązania, pozwalające na dostosowanie wydarzenia do zaistniałych okoliczności.

Zatem, z troski o zdrowie uczestników, tegoroczna edycja zostanie przeprowadzona w trybie online za pośrednictwem platformy Whova, będąc pierwszą zdalną konferencją organizowaną przez Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza”.

WSB „Symbioza” swoimi działaniami stara się także zarażać pasją do nauki osoby młodsze, między innymi organizując Interdyscyplinarny Konkurs Naukowy „Symbioza Umysłów” czy wydarzenie „BARWy”. Organizując wykłady popularnonaukowe z serii „Feel the flow”, członkowie Stowarzyszenia wraz ze swoimi Gośćmi zapraszają wszystkich do wspólnych dyskusji na tematy nas otaczające.

Newsletter