Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Biotechnologia

Zamknięcie rejestracji na Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne „Symbioza”
Data rozpoczęcia:
2023-03-22
Data zakończenia:
2023-03-22
Organizator:
Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza”
Miejsce
Warszawa

Warszawskie Stowarzyszenie Biotechnologiczne „Symbioza” zostało założone w 2013 r. jako zwieńczenie owocnej współpracy między studentami i absolwentami trzech uznanych uniwersytetów: Uniwersytetu Warszawskiego, Politechniki Warszawskiej i Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Do celów Stowarzyszenia należy przede wszystkim integracja społeczności biotechnologicznej w Polsce i za granicą, wsparcie młodych naukowców w tej dziedzinie oraz popularyzacja licznych aspektów biotechnologii.

Flagowym projektem WSB „Symbioza” jest Międzyuczelniane Sympozjum Biotechnologiczne "Symbioza", organizowane całkowicie w języku angielskim, skierowane do studentów studiów licencjackich, doktorantów i młodych badaczy. W tym roku organizatorzy mają przyjemność przedstawić 10. edycję Sympozjum, które odbędzie się w dniach 12-14 maja 2023 r. na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego. W tegorocznej edycji planowane są następujące bloki tematyczne: Genetyka, Bioinformatyka, Biologia strukturalna, Bioremediacja, Choroby zakaźne i Nowotwory.

W każdej edycji Sympozjum jest starannie udoskonalane na liczne sposoby, jak to miało miejsce w 2021 r., gdy Sympozjum odbyło się całkowicie online. W tym roku uczestnicy są zachęcani do udziału w formie stacjonarnej, jednak przewidziana została także możliwość dołączenia do Sympozjum zdalnie, jako bierny uczestnik. W celu zwiększenia dostępności Sympozjum jeszcze bardziej Komitet Organizacyjny ma przyjemność poinformować, że uczestnicy z ukraińską afiliacją są zwolnieni z opłaty konferencyjnej w przypadku zdalnego udziału w Sympozjum, jako wyraz wsparcia dla Sąsiadów zza wschodniej granicy dotkniętych nieuzasadnioną rosyjską agresją.

Rejestracja na Sympozjum jest aktywna do 22 marca – z góry dziękujemy za każde udostępnienie!

Zapraszamy do śledzenia strony Intercollegiate Biotechnology Symposium „Symbioza” na Facebooku, aby mieć dostęp do najnowszych aktualności dotyczących Sympozjum.

Newsletter