Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa GUMed
Data rozpoczęcia:
2023-09-28
Data zakończenia:
2023-09-30
Organizator:
Gdański Uniwersytet Medyczny
Miejsce
Gdynia

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w Międzynarodowej Interdyscyplinarnej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej, organizowanej przez Gdański Uniwersytet Medyczny. Wydarzenie odbędzie się w terminie 28-30 września 2023 r. w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni.

Interdyscyplinarna Konferencja Naukowo-Szkoleniowa GUMed ma charakter wyjątkowy, ponieważ tym razem główne obszary wydarzenia będą prowadzone przez trzy komitety:

* V Kongresu Medycyny Morskiej Tropikalnej i Podróży – Instytutu Medycyny Morskiej i Tropikalnej GUMed,

* III Konferencji Naukowej „Interdyscyplinarne spojrzenie na Nauki o Zdrowiu” GUMed pamięci profesora Piotra Lassa,

* XXVII Konferencji Naukowej Wydziału Farmaceutycznego GUMed.

Podczas wydarzenia będą mieli Państwo możliwość podzielenia się z ekspertami oraz przeanalizowania wraz z nimi aktualnych badań i doniesień z zakresu nauk o zdrowiu, farmacji, medycyny morskiej, tropikalnej oraz podróży. Ponadto uczestnicy będą mielimożliwość zapoznania się z bieżącymi danymi dotyczącymi ratownictwa lotniczego, morskiego, nowoczesnych technik obrazowania w medycynie, a także różnych jednostek chorobowych. Konferencja jest również skierowana do producentów leków i suplementów diety, dostawców surowców, urządzeń diagnostycznych oraz nowoczesnych rozwiązań stosowanych w branży farmaceutycznej.

Wątkiem przewodnim konferencji będzie połączenie i współpraca lekarzy, farmaceutów, diagnostów i naukowców o różnych specjalizacjach, w celu bardziej holistycznego spojrzenia na problemy zdrowotne, rozwój nowych technologii oraz farmaceutyków. Wszechstronny i interdyscyplinarny program konferencji umożliwi uczestnikom integrację i połączenie swoich zainteresowań klinicznych i badawczych na wielu płaszczyznach.

Nasze spotkanie będzie nie tylko okazją do wzajemnej wymiany doświadczeń z zakresu medycyny, farmacji czy nauk o zdrowiu, ale również spotkania z przyjaciółmi oraz nawiązania nowych relacji.

Gdynia, z całą pewnością, przyjmie Państwa serdecznie z nadmorskim urokiem i pomorską gościnnością!

Z wyrazami szacunku,

Przewodniczący Komitetu Naukowego

Prof. dr hab. n. med. Katarzyna Zorena

Prof. dr hab. n. med. Krzysztof Korzeniewski

Prof. dr hab. n. farm. Jarosław Sławiński

Newsletter