Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

NutraFood Poland
Data rozpoczęcia:
2024-04-16
Data zakończenia:
2024-04-18
Organizator:
Lentewenc Sp. z o.o.
Miejsce
EXPO XXI Warszawa
Link do strony

NutraFood Poland – jedyne w Polsce targi suplementów diety i żywności funkcjonalnej już w kwietniu 2024 r. w Warszawie!

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Suplementów Diety i Żywności Funkcjonalnej zapowiada się jeszcze bardziej wyjątkowa i rekordowa. Zainteresowanie wydarzeniem po ostatniej edycji wciąż nie opada, co pozwala przewidywać organizatorom udział nawet 150 wystawców oraz tysięcy odwiedzających. Wszyscy związani z branżą nutraceutyków spotkają się w dniach 16-18 kwietnia 2024 r. w EXPO XXI Warszawa. Partnerem tytularnym targów została KSM-66 Ashwagandha.

Co wpływa na sukces NutraFood Poland?

NutraFood Poland są pierwszym i jedynym w Polsce wydarzeniem biznesowym poświęconym w całości sektorowi nutraceutyków. Targi prezentują zarówno surowce i dodatki do żywności, jak i gotowe produkty, takie jak żywność, napoje funkcjonalne, suplementy diety i inne artykuły o działaniu prozdrowotnym. Wzrost popularności suplementów diety wynika z coraz większej świadomości konsumentów, którzy oprócz ekologicznych produktów, zwracają uwagę na czyste składy oraz certyfikowaną żywność, poszukując także dodatków, które uzupełnią ich codzienną dietę w trosce o zdrowie.

NutraFood Poland to część największych targów B2B żywności w Polsce – WorldFood Poland. Dla producentów jest to doskonała okazja do znalezienia nowych lub alternatywnych dostawców surowców, dodatków do żywności i suplementów diety. Targi obejmują swoim zakresem szeroki wachlarz produktów – od suplementów diety, nutraceutyków, produktów farmaceutycznych, przez żywność i napoje funkcjonalne, surowce do produkcji, suplementy naturalne, aromaty spożywcze, oleje spożywcze, witaminowe słodycze, produkty konopne, aż po barwniki, batony energetyczne czy prebiotyki.

Przebij się przez konkurencję dzięki udziałowi w targach

Każdy producent lub dystrybutor, który chciałby, żeby jego produkty trafiły do szerokiej sieci sprzedaży na polskim i europejskim rynku, ma możliwość wzięcia udziału jako wystawcy na targach NutraFood Poland. Rezerwacja stoisk wciąż trwa. Na uwagę zasługuje fakt, że na targi NutraFood powracają stali wystawcy, m.in.:  ForMeds Sp. z o.o., Puerfil, Pfannenschmidt GmbH, K.-W., Bart Sp. z o.o., Protec Nutra, Elena – Kolagenum, KSM-66 Ashwagandha, Harke Polska, Olivit, Amita Health Care, SIRIO PHARMA, Skyherb, Alu Lids, ActivLab.

Co jeszcze na targach?

W trakcie targów we współpracy z partnerami – PK Components oraz Krajową Radą Suplementów Diety i Odżywek – odbywają się liczne prezentacje, prelekcje i debaty. Poruszane są m.in. tematy związane z trendami, składnikami funkcjonalnymi oraz zmianami w prawie dotyczącym reklamy suplementów diety.

Po raz drugi zostanie zorganizowany konkurs o Złoty Medal targów NutraFood Poland, w którym jurorzy, eksperci z branży suplementów diety i żywności organicznej z Krajowej Rady Suplementów Diety i Odżywek, wyłonią najbardziej wartościowe ich zdaniem produkty wystawców. Zwycięzcy zdobędą nie tylko statuetkę, ale także możliwość używania oznaczenia w celach promocyjnych marki.

Podczas targów NutraFood Poland odbywają się również spotkania handlowe w specjalnie do tego zaaranżowanej strefie, tzw. matchmaking. W poprzedniej edycji odbyło się 260 spotkań wystawców targów z kupcami sieci handlowych reprezentujących m.in.: Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja – HEBE, sieć aptek Dr. Max, Gemini, Empik oraz Carrefour.

Targi Nutrafood Poland są doskonałą okazją do nawiązania cennych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie żywności funkcjonalnej i suplementów diety. Widzimy się w dniach 16-18 kwietnia 2024 r. w EXPO XXI w Warszawie. Do zobaczenia!

Newsletter