Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Farmacja

Targi PCI DAYS
Data rozpoczęcia:
2021-09-08
Data zakończenia:
2021-09-09
Organizator:
Farmacom
Miejsce
Warszawa
Link do strony

PCI Days 2021 stacjonarnie w Warszawie! Unikatowe targi z rekordową liczbą wystawców

To już pewne! Długo wyczekiwane Targi PCI Days odbędą się stacjonarnie 8 i 9 września 2021 r. w Warszawie. Wierzymy, że nawet najbardziej zaawansowane narzędzia komunikacji nie zastąpią możliwości budowania bezpośrednich relacji. Dlatego tak bardzo cieszy nas decyzja o odmrożeniu branży targowej i możliwość zorganizowania Targów PCI Days w tradycyjnej formie B2B.

Od czasu premierowej edycji, która zakończyła się ogromnym sukcesem, mijają dwa lata. Pandemia koronowirusa zmusiła nas do dwukrotnej zmiany terminu wydarzenia. Czas ten wykorzystaliśmy na opracowanie atrakcyjnego programu merytorycznego oraz dotarcie do szerokiego grona wystawców. W rezultacie, podczas wrześniowej edycji, na odwiedzających będzie czekać aż 110 stoisk wystawczych o zróżnicowanym asortymencie.

Tegoroczni wystawcy zaprezentują najnowsze rozwiązania w zakresie surowców, maszyn, opakowań oraz wszelkich usług dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Będzie to unikalna okazja, aby w jednym miejscu zapoznać się jednocześnie z innowacjami produktowymi i technologicznymi w obszarze leków i kosmetyków, jak również nawiązać ciekawe relacje biznesowe z przedstawicielami obu branż.

Ogromne zainteresowanie premierową edycją wydarzenia wśród wystawców i odwiedzających, jak również dynamiczny rozwój przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego, utwierdzają nas w przekonaniu, że Targi PCI Days 2021 ponownie będą stanowić odpowiedź na najważniejsze potrzeby i wyzwania tych dwóch sektorów.

 

WYDARZENIA TOWARZYSZĄCE

Tegoroczny program merytoryczny będzie obfitował w szereg różnorodnych tematów skupiających się na aktualnych potrzebach oraz wyzwaniach w branży farmaceutycznej i kosmetycznej. Branżowe wydarzenia poprowadzone zostaną przez ekspertów z bogatym doświadczeniem i niewątpliwie przyczynią się do zgłębienia specjalistycznej wiedzy. Odwiedzający będą mogli wybierać wśród szerokiej oferty wykładów i warsztatów. Szczególnej uwadze polecamy:

* Konferencję Be Inspired – Nowości Surowcowe 2021/2022, będąca absolutną nowością na Targach. W ramach konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze trendy oraz surowce przyszłości.

* Konferencję "Mikrobiologia produktu farmaceutycznego i kosmetycznego oraz środowiska produkcyjnego", która poprowadzona zostanie przez dr. Piotra Nowaczyka z Centrum Badań Innowacji.

* Praktyczne warsztaty dla zakupowców skupią się wokół zwiększenia efektywności struktur zakupowych i poprowadzone zostaną przez specjalistów z Polskiego Stowarzyszenia Menedżerów Logistyki i Zakupów: Monikę Bis oraz Andrzeja Zawistowskiego.

 

NETWORKING

Jesteśmy dumni z tego, że Targi PCI Days stały się rozpoznawalną platformą integrującą w jednym miejscu przedstawicieli branży farmaceutycznej i kosmetycznej, w tym członków zarządów, liderów działów badań i rozwoju, produkcji, zakupów czy inwestycji. Tym samym Targi stanowią doskonałą okazję do budowania kontaktów biznesowych, które mogą okazać się przełomowe dla rozwoju oraz tworzenia innowacji produktowych i technologicznych w obu sektorach.

 

TRENDY I INSPIRACJE

Na Targach PCI Days 2021 po raz kolejny wydzielone zostaną Strefy Inspiracji dedykowane obu branżom. W Strefach Inspiracji odbywać się będą wykłady, w trakcie których odwiedzający będą mogli poszerzyć swoją wiedzę merytoryczną, jak również zapoznać się z najnowszymi trendami.

Bezpośrednio na stoiskach będzie możliwość zapoznania się z szerokim portfolio produktów i usług oferowanych przez wystawców. Stoiska stanowić będą platformę do budowania bezpośrednich relacji oraz czerpania inspiracji m.in. w takich obszarach jak: zwiększanie efektywności produkcji, wprowadzenie nowych produktów w oparciu o innowacyjne surowce, dostosowanie opakowań do wyzwań prośrodowiskowych czy usprawnienia łańcucha dostaw.

 

POWRÓT DO EXPO XXI

Targi PCI Days 2021 odbędą się w Warszawskim Centrum Expo XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14. Decyzja o zmianie lokalizacji, na krótko przed Targami, była bardzo trudna, jednak została podjęta w poczuciu odpowiedzialności za zadowolenie zarówno wystawców, jak i odwiedzających.

Targi odbędą się ponownie w Expo XXI – w miejscu, w którym zorganizowane zostały po raz pierwszy. Premierowa edycja Targów odniosła ogromny sukces zarówno pod kątem ilości odwiedzających, jak i organizacji oraz przebiegu targów. Dlatego też jesteśmy przekonani, że powrót do Expo XXI zapewni wszystkim bezpieczny, spokojny i owocny przebieg spotkania. Wierzymy również, iż bliskość hoteli i węzłów komunikacyjnych dodatkowo wpłynie na większy komfort naszych gości.

Udział w Targach PCI Days 2021 jest całkowicie bezpłatny. Już teraz zachęcamy do odwiedzenia strony Targów i rezerwacji miejsca. Nie może Cię tu zabraknąć!

Newsletter