Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

2. Ogólnopolska Konferencja Kosmetologii Leczniczej i Estetycznej Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
Data rozpoczęcia:
2024-05-25
Data zakończenia:
2024-05-25
Organizator:
Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy
Miejsce
Bydgoszcz

Serdecznie zapraszam do udziału w 2. Ogólnopolskiej Konferencji Kosmetologii Leczniczej i Estetycznej Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy. Tegoroczna edycja zgromadzi czołowych specjalistów, którzy zaprezentują szeroki zakres aktualnych zagadnień, problemów, z jakimi borykają się klienci gabinetów kosmetologicznych, nowoczesnych rozwiązań i terapii.

Poruszone tematy obejmować będą: kosmetologię onkologiczną, diagnostykę kosmetologiczną, mikrobiom i zakażenia skóry, aparaturę kosmetologiczną, problemy trychologiczne, optymalizację zabiegów estetycznych, stymulację skóry, terapie egzosomalne, a nawet ginekologię estetyczną w kosmetologii.

Z całą pewnością każdy aktywny zawodowo kosmetolog znajdzie w naszym programie interesującą go problematykę, a samo spotkanie stanowić będzie platformę do wymiany doświadczeń zawodowych i nawiązywania nowych znajomości w branży beauty.

Dodatkowo wydarzenie obfitować będzie w atrakcje, takie jak konkursy z cennymi nagrodami, a strefa wystawiennicza zachęci możliwością poznania wartościowych marek, produktów i urządzeń kosmetologicznych.

Do zobaczenia 25 maja w Bydgoszczy,

dr n. med i n. o zdr. Katarzyna Urtnowska-Joppek

Dziekan WSNoZ

Newsletter