Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia, Nasze szkolenia

Beauty Innovations 2021 – edycja zimowa
Data rozpoczęcia:
2021-12-08
Data zakończenia:
2021-12-09
Organizator:
Bio-Tech Media
Miejsce
Warszawa/online

W dniach 8-9 grudnia br. odbędzie się kolejna, zimowa edycja Beauty Innovations 2021, organizowana przez nasz portal – Biotechnologia.pl. Współorganizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się na pewno w formie online, a jeżeli sytuacja pozwoli – również w wersji stacjonarnej. Rejestracja ruszyła, do 15 września można skorzystać z promocji Happy Days i zarejestrować się na Forum w niższej cenie

 

Beauty Innovations to dwa dni pełne merytorycznych wykładów, spotkania B2B i dostęp do konferencji przez 14 dni po jej zakończeniu. Jak zawsze stawiamy na wysokiej jakości program, obejmujący ciekawe prelekcje prowadzone przez najlepszych ekspertów z branży. W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele takich firm i instytucji jak: Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, ACC Chemicals, CosmetoSAFE Consulting, Let's Talk Brands.

 

Networking – spotkania online

Jak zawsze stawiamy na networking, gdyż wiemy, jak ważne są rozmowy i spotkania twarzą w twarz. Pandemia nie tylko je mocno ograniczyła, ale wręcz uniemożliwiła. Wszyscy za tym tęsknimy! Beauty Innovations od początku było wydarzeniem skupiającym się nie tylko na przekazie merytorycznym, ale także na aranżowaniu spotkań ludzi z branży kosmetycznej.  Bez względu na to, jaką formę przyjmie ta grudniowa konferencja, nie rezygnujemy ze spotkań online i wirtualnych pokoi, które tak dużym zainteresowaniem cieszyły się podczas czerwcowej edycji. Do organizacji tego wydarzenia wybraliśmy platformę, która umożliwi Wam indywidualne rozmowy na czacie, a firmom stworzenie przestrzeni – wirtualnych pokoi, w których będą mogły przedstawić swoją ofertę i odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, co na pewno w przyszłości zaowocuje ciekawą współpracą.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ

Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

Partnerami merytorycznymi są: Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, ACC Chemicals, CosmetoSAFE Consulting, Let’s Talk Brands, Mokosh Cosmetics, TÜV SÜD Polska.

Partnerami medialnymi: Kosmetologia Estetyczna, Codziennik Kosmetyczny, Aesthetic Business, Serwis Kosmetyczny, BMP (Kierunek Kosmetyki).

 

 

Newsletter