Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

LNE ONE DAY
Data rozpoczęcia:
2021-06-20
Data zakończenia:
2021-06-20
Organizator:
LNE
Miejsce
online
Link do strony

 

Ogromne zainteresowanie 1. edycją wydarzania, która skoncentrowana była na temacie trądziku, sprawiło, że jeszcze przed wakacjami odbędzie się kolejne spotkanie online – już w niedzielę 20 czerwca 2021 r. 

 

Tematem 2. edycji LNE ONE DAY jest „Redukcja przebarwień pozapalnych i blizn oraz trądzikowe Q&A”. Podczas wykładów eksperci przedstawią praktyczne rozwiązania zabiegowe i aparaturowe, które wspomagają likwidację blizn potrądzikowych i przebarwień pozapalnych. Z kolei podczas „trądzikowego Q&A” na pytania, które pojawiły się podczas pierwszej edycji i na Facbooku LNE, odpowie wybitna specjalistka – dr hab. n. med. Aleksandra Szlachcic.

 

Ideą cyklu jednodniowych konferencji online LNE ONE DAY jest dostarczenie kosmetyczkom i kosmetologom praktycznych rozwiązań, które będą mogły błyskawicznie wykorzystać w pracy w gabinecie. Stawiamy na maksimum praktycznych porad i wymianę doświadczeń. W konferencji wezmą udział specjaliści z najlepszych firm kosmetycznych, których o szczegóły praktyczne dopyta ekspert LNE – Agnieszka Gomolińska.

 

Udział w LNE ONE DAY jest bezpłatny! Rejestracja odbywa się przez stronę internetową

Newsletter