Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

Packaging [R]evolution
Data rozpoczęcia:
2021-06-09
Data zakończenia:
2021-06-09
Organizator:
Aniflex, Targi w Krakowie
Miejsce
online

 

Targi Packaging Innovations oraz Spółka Aniflex mają przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej odsłonie konferencji Packaging [R]evolution, znanej Państwu z poprzednich edycji Targów, tym razem w wersji online. W oczekiwaniu na wrześniową edycję Targów spotkajmy się 9 czerwca 2021 r. na platformie Click Meeting!

 

Szereg prelegentów – praktyków z branży opakowań – w krótkich, dynamicznych prezentacjach opowie o nowych, interesujących, a czasem zaskakujących rozwiązaniach związanych z drukiem etykiet i opakowań, uszlachetnianiem i zdobieniem oraz szeroko rozumianym designem.

 

W trakcie konferencji poruszane zostaną tematy, takie jak np., czym są bezpieczne opakowania i jak zabezpieczyć się przed oszustwami? Prelegenci omówią rozwiązania etykietowe przyjazne dla środowiska oraz te wykorzystujące rozszerzoną rzeczywistość. Poruszą temat uszlachetniania w kontekście recyklingu i zrównoważonego rozwoju. Ponadto zostanie poruszony temat personalizacji etykiet i opakowań i tzw. druku hybrydowego.

 

„Packaging” to jednak nie tylko ujęcie produkcyjne. Ważna jest jego ekspozycja i dostępność na sklepowej półce, dlatego też podczas konferencji nie zabraknie informacji na temat tego, w jaki sposób wprowadzić produkt do sieci handlowej i wyróżnić go na półce oraz tych związanych ze sposobami zwiększania sprzedaży dzięki zastosowaniu odpowiednich technik przy projektowaniu opakowań.

 

Harmonogram wydarzeniaRejestracja udziału 

Newsletter