Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu

Kosmetologia

XV Ogólnopolska Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego
Data rozpoczęcia:
2023-11-25
Data zakończenia:
2023-11-26
Organizator:
Polskie Stowarzyszenie Trychologiczne
Miejsce
Hotel AirPort Okęcie, ul. Komitetu Obrony Robotników 24, Warszawa
Link do strony

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na XV Ogólnopolską Konferencję Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego, która odbędzie się w Warszawie w dniach 25 i 26 listopada br. w hotelu AirPort Okęcie. To wydarzenie stanowi doskonałą okazję do wymiany wiedzy, doświadczeń oraz nawiązania cennych kontaktów w dziedzinie trychologii.

Temat przewodni konferencji to: Trychologia – Nowe Perspektywy i Innowacje. 

Plan konferencji:

25 listopada: Sesje wykładowe, prezentacje naukowe, warsztaty

26 listopada: Sesje wykładowe, prezentacje naukowe, panel dyskusyjny, workshop

Nasza konferencja zgromadzi wybitnych specjalistów z dziedziny trychologii, ginekologii, endokrynologii, dermatologii, onkologii, dietetyki i innych dziedzin. Wykładowcy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami w zakresie diagnostyki i terapii włosów oraz skóry głowy. Będzie to także doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi technologiami i innowacjami w tej dziedzinie. Podczas kongresu będzie możliwość odwiedzenia kilkudziesięciu stoisk firm z branży trychologicznej. W cenie konferencji otrzymają Państwo lunch oraz przerwy kawowe.

Rejestracja

Serdecznie zachęcamy do udziału w tej prestiżowej konferencji trychologicznej. Liczymy na owocne spotkanie i ciekawe dyskusje na temat zdrowia włosów i skóry głowy.

Z poważaniem,

Alicja Gondek-Urtnowska, prezes PST

Newsletter