Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Druga edycja targów CosmeticBusiness Poland już we wrześniu
Na terenie Warszawskiego Centrum EXPO XXI w dniach 27 i 28 września odbędzie się druga edycja Branżowych Targów Dostawców dla Przemysłu Kosmetycznego CosmeticBusiness Poland.

Targi CosmeticBusiness Poland organizowane wspólnie z targami HPCI tworzą jedyną w Polsce profesjonalną platformę B2B, na której prezentowana jest pełna oferta dla produkcji kosmetyków, środków czystości oraz chemii gospodarstwa domowego - od surowców, projektu produktu, poprzez jego produkcję, aż po opakowanie. Oferta wystawców obejmuje również etykietowanie i znakowanie, maszyny do produkcji, konfekcjonowania oraz pakowania, usługi produkcji na zlecenie, produkcji marek własnych, a także koncepcje dla nowych produktów, testowanie i certyfikacje oraz doradztwo.

Impreza ta to idealne miejsce dla wszystkich właścicieli marek i producentów kosmetyków oraz detergentów poszukujących nowych rozwiązań dla swoich produktów. Wśród odwiedzających targi liczną grupę stanowią osoby decyzyjne, w tym właściciele i przedstawiciele zarządów firm oraz osoby reprezentujące działy technologii produkcji, marketingu i zarządzania produktami. Atmosfera targów sprzyja nawiązywaniu kontaktów biznesowych, prowadzeniu rozmów handlowych i podpisywaniu kontraktów.

Premierowa edycja targów odbyła się we wrześniu 2016 roku. Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą 250 firm i marek z 11 krajów. 40% wystawców pochodziło z zagranicy, co świadczy o międzynarodowym charakterze warszawskiej imprezy. Oprócz przedsiębiorców z Polski swoje produkty i usługi prezentowały także firmy m.in. z takich krajów jak Niemcy, Francja czy Włochy. Uzupełnieniem oferty wystawców był bogaty program konferencji na temat aktualnych trendów w branży kosmetycznej. Targi odwiedzili przedstawiciele branży z 34 krajów, w tym najliczniej z Polski, Niemiec, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Czech, Włoch, USA, Francji, Słowacji i Hiszpanii. Relację możecie przeczytać u nas na stronie, a także obejrzeć zrobiony przez nas film:

Udział w targach CosmeticBusiness Poland jako wystawca to szansa na umocnienie pozycji na krajowym rynku oraz okazja do nawiązania kontaktów handlowych z firmami z całej Europy. Przydzielanie powierzchni wystawienniczej na hali zostało już rozpoczęte. Formularze zgłoszeniowe dostępne są na zapytanie pod adresem info@targilipskie.pl lub telefonem 22 414 44 71, 72, 73. Więcej informacji znajduje się na: www.cosmetic-business.pl .

KOMENTARZE
Newsletter