Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
HPCI CEE 2023 (27-28 września, EXPO XXI) – 12. edycja czołowego wydarzenia B2B branży Home and Personal Care już za chwilę w Warszawie!
Redakcja portalu, 12.09.2023 , Tagi: targi, hpci
HPCI CEE 2023 (27-28 września, EXPO XXI) – 12. edycja czołowego wydarzenia B2B branży Home

Targi HPCI (Home and Personal Care Ingredients) Central and Eastern Europe odbywają się od 2009 r. To czołowe targi branży zaopatrzenia przemysłu produkcji kosmetyków i chemii gospodarczej w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. 12. edycja HPCI odbędzie się w dniach 27-28 września br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie.

 

 

Podczas tegorocznej edycji, ponad 350 producentów i dystrybutorów z całego świata zaprezentuje najnowsze rozwiązania w dziedzinie surowców branży Personal Care i Home Care, recepturowania, badań naukowych, a także oprogramowania i technologii testowo-pomiarowych oraz opakowań.

Wydarzenie oferuje dodatkowo unikalny program edukacyjny, w tym bezpłatną sesję naukową i seminaria techniczne, a także realizowane przez partnerów naukową sesję posterową oraz prestiżowe warsztaty IKW/DGK Safety Assessors. Organizatorem targów i kongresów HPCI (Home and Personal Care Ingredients) jest Vincentz Network.

KOMENTARZE
Newsletter