Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Podziel się swoją wiedzą na najważniejszych targach opakowań w Polsce
Podziel się swoją wiedzą na najważniejszych targach opakowań w Polsce

W dniach 1-2 kwietnia 2020r. w EXPO XXI Warszawa odbędą się 12. Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations – jedno z najciekawszych spotkań branży opakowań w Europie Środkowej.

 

 

 

Targi Packaging Innovations od pierwszych edycji wyróżniają się nie tylko szeroką ofertą wystawców, ale również strefą warsztatową – workShops, w której prezentacje prowadzą cenieni specjaliści z branży. Seminaria workShops odbywają się aż na 2 scenach przez 2 dni. Dzięki temu swoim doświadczeniem mogą podzielić się dziesiątki ekspertów. W ubiegłym roku można było wysłuchać prezentacji m.in.: Róży Rutkowskiej (Scoby – biodegradowalne i jadalne opakowania przyszłości), Marty Krawczyk z Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A („Jak projektować żeby recyklingować?”), Anny Borys – Karwackiej z McDonald’s Polska Sp. z o.o. („Scale for Good” – strategia firmy McDonald’s w zakresie opakowań i recyklingu odpadów). Relację z targów możecie obejrzeć poniżej:

Kogo spotkamy w tym roku? Tematy można zgłaszać do 31 stycznia. Jeśli chcesz podzielić się swoją wiedzą, masz ciekawe case studies, firma w której pracujesz wprowadziła interesujące rozwiązania, to nie zwlekaj i aplikuj. Ilość zgłoszeń jest ograniczona, dlatego nie warto marnować czasu. Podobnie jak w roku ubiegłym tematem przewodnim będą opakowania a ochrona środowiska: opakowania z materiałów pochodzących z recyklingu i materiałów innowacyjnych.

Targi Packaging Innovations każdego roku odwiedzane są przez tysiące ekspertów, którzy poszukują innowacyjnych, skutecznych rozwiązań, są otwarci na nowości i chętnie biorą udział w seminariach workShops. Udział w prezentacjach to okazja, aby swoją wiedzą podzielić się przed szerokim gronem odbiorców, ściśle związanych z branżą.

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia. 

 

KOMENTARZE
Newsletter