Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
SAVE THE DATE | Beauty Innovations 2021 ONLINE – 8-9 grudnia
SAVE THE DATE | Beauty Innovations 2021 ONLINE – 8-9 grudnia

W dniach 8-9 grudnia br. odbędzie się kolejna, zimowa edycja Beauty Innovations 2021, organizowana przez nasz portal – Biotechnologia.pl. Współorganizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Wydarzenie odbędzie się na pewno w formie online, a jeżeli sytuacja pozwoli – również w wersji stacjonarnej. Rejestracja ruszyła.

 

 

Beauty Innovations to dwa dni pełne merytorycznych wykładów, spotkania B2B i dostęp do konferencji przez 14 dni po jej zakończeniu. Jak zawsze stawiamy na wysokiej jakości program, obejmujący ciekawe prelekcje prowadzone przez najlepszych ekspertów z branży. W gronie prelegentów znajdą się przedstawiciele takich firm i instytucji jak: Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, ACC Chemicals, CosmetoSAFE Consulting, Let's Talk Brands. – W branży dużo się dzieje i zapowiada się, że będzie jeszcze więcej, dlatego cały czas pracujemy nad programem wydarzenia, aby był jak najlepszy, najciekawszy i najbardziej na czasie – mówi Kaja Bernasińska, koordynator konferencji. – Szczegóły wkrótce – dodaje.

 

Networking – spotkania online

Jak zawsze stawiamy na networking, gdyż wiemy, jak ważne są rozmowy i spotkania twarzą w twarz. Pandemia nie tylko je mocno ograniczyła, ale wręcz uniemożliwiła. Wszyscy za tym tęsknimy! Beauty Innovations od początku było wydarzeniem skupiającym się nie tylko na przekazie merytorycznym, ale także na aranżowaniu spotkań ludzi z branży kosmetycznej– Bez względu na to, jaką formę przyjmie ta grudniowa konferencja, nie rezygnujemy ze spotkań online i wirtualnych pokoi, które tak dużym zainteresowaniem cieszyły się podczas czerwcowej edycji – zachęca Kaja BernasińskaDo organizacji tego wydarzenia wybraliśmy platformę, która umożliwi Wam indywidualne rozmowy na czacie, a firmom stworzenie przestrzeni – wirtualnych pokoi, w których będą mogły przedstawić swoją ofertę i odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania, co na pewno w przyszłości zaowocuje ciekawą współpracą.

 

Rejestracja trwa
Więcej informacji na stronie: www.konferencja.biotechnologia.pl

 

Współorganizatorem jest:  Wyższa Szkołą Inżynierii i Zdrowia w Warszawie
Partnerami wspierającymi: BRB i Protect Ingredia

Partnerami merytorycznymi są: Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, Polskie Stowarzyszenie Przemysłu Kosmetycznego i Detergentowego, ACC Chemicals, CosmetoSAFE Consulting, Let’s Talk Brands, TÜV SÜD Polska, Mokosh Cosmetics, Ewelina Drelich Consulting, Chemicos Consulting.

Partnerami medialnymi: Kosmetologia Estetyczna, Codziennik Kosmetyczny, Aesthetic Business, Serwis Kosmetyczny, BMP (Kierunek Kosmetyki).

KOMENTARZE
Newsletter