Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Targi Kosmetyków Naturalnych Naturalia wiosną wrócą do Łodzi i Lublina!
Targi Kosmetyków Naturalnych Naturalia wiosną wrócą do Łodzi i Lublina!

Czuć wiosnę w powietrzu, kiedy Organizatorzy Naturaliów odsłaniają karty na pierwsze półrocze! Budujące coraz większą rozpoznawalność i renomę w branży Targi powrócą niebawem w dobrze znane lokalizacje, aby oczarować Uczestników magią kosmetyków naturalnych!

 

 

 

Zapraszamy na Targi Kosmetyków Naturalnych Naturalia, które już po raz piąty odbędą się w Łodzi (11-12 maja 2024 r., kompleks kulturalno-rozrywkowy Piotrkowska 217, Hala Odlewnia 1) i po raz trzeci w Lublinie (8-9 czerwca 2024 r., Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, Hol 0). Zwiedzający mogą już dzisiaj wyraźnie zanotować sobie te daty w swoich kalendarzach (wstęp jest bezpłatny), natomiast Wystawcy – rezerwować stoiska (wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Eweliną Tomalą: ewelina.tomala@biotechnologia.pl I tel. 782 468 360). Niebawem również więcej informacji na temat pierwszej edycji Konferencji Branżowej spod szyldu Naturalia, która odbędzie się online 3 kwietnia br. Do zobaczenia!

--

Targi Kosmetyków Naturalnych Naturalia to miejsce, gdzie producenci i dystrybutorzy kosmetyków naturalnych, organicznych i wegańskich zaprezentują swoje produkty. Przez dwa dni na wyciągnięcie ręki dostępne będą kosmetyki, zarówno znanych marek, jak i nowych firm czy mniejszych wytwórców, do których produktów na co dzień trudno jest dotrzeć. Dla nich wszystkich wspólnym mianownikiem jest natura. Przyjdź i uzupełnij swoją kosmetyczkę, odkryj nowości! Poznaj nasz świat Naturaliów!

Źródła

Fot. Naturalia/Biotechnologia.pl

KOMENTARZE
Newsletter