Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
Klaster CPG zaprasza na panel dyskusyjny „Optymalizacja procesów zarządzania produkcją w czasach zmian gospodarczych”
Klaster CPG zaprasza na panel dyskusyjny „Optymalizacja procesów zarządzania produkcją w cz

Zapraszamy na panel dyskusyjny organizowany przez Creative Packaging Group pt. „Optymalizacja procesów zarządzania produkcją w czasach zmian gospodarczych”, który odbędzie się 29 listopada 2023 r. o godz. 12:40 w Ptak Warsaw Expo podczas targów Food Tech.

 

 

 

Problematyka unowocześniania przedsiębiorstw i jej następstwa są bardzo ważnymi tematami, które towarzyszą każdemu przedsiębiorcy. Modernizacja i podniesienie efektywności ekonomicznej jest szczególnie ważne w czasach wysokiej inflacji i konieczności wprowadzenia zasad Zielonego Ładu. Związane z nimi inwestycje, dofinansowania, zmiany kadrowe i cała restrukturyzacja to sprawy często tak niezbędne, jak i budzące niepokój. Dlatego zachęcamy do wysłuchania opinii doświadczonych praktyków, którzy spotykają się z tą tematyką na co dzień i chętnie podzielą się problemami, którym już stawili czoła oraz z korzyścią je pokonali.

Ekspertami z firm członkowskich będą: Tomasz Karaszewski, dyrektor generalny w Food Machines Sp. z o.o., Jakub Kwiatkowski, Deputy Department Manager, Marketing and Technical Support w Mitsubishi Electric Europe B.V. oraz Bartłomiej Ciok, Technical Director w Promark Produkcja Sp. z o.o. Podzielą się oni swoją wiedzą z zakresu zwiększenia efektywności działania przedsiębiorstw dzięki zastosowaniu nowych technologii oraz omówią różne sposoby opracowania planu ich wdrażania. Wszystkie przytaczane przykłady opierać będą na konkretnych technologiach stosowanych zarówno w przemyśle spożywczym, jak i innych gałęziach branży opakowaniowej. Eksperci omówią także temat wielowymiarowych korzyści płynących z automatyzacji i optymalizacji procesów oraz przedstawią przybliżone okresy zwrotu kosztów przykładowych inwestycji. Do dyskusji zaproszono również Krzysztofa Kochanowskiego, przedstawiciela PIME – Stowarzyszenia Polskiej Izby Magazynowania Energii, który podzieli się swoją wiedzą ekspercką z zakresu magazynowania energii, najefektywniejszych technologii, ich specyfiki oraz funkcji i korzyści, które mogą płynąć z ich zastosowania. Moderatorem dyskusji będzie Małgorzata Chomiuk, Marketing Manager Działu Opakowań w Polpak Sp. z o.o., która dzięki swojej wnikliwości postara się uzyskać odpowiedzi na wszystkie najważniejsze tematy związane z nowymi technologiami, optymalizacją oraz ekonomicznie i ekologicznie uzasadnionymi zmianami, które będą proponowane przez ekspertów.

Panel dyskusyjny odbywa się w ramach współorganizowanej z magazynem „Rzeźnik Polski” konferencji pt. „Optymalizacja procesów w zakładzie produkcyjnym, jako odpowiedź na rosnące koszty prowadzenia działalności”, która rozpocznie się 29 listopada 2023 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zapoznania się z agendą oraz uczestnictwa w wydarzeniu.

Źródła

Fot. Materiały prasowe Klastra CPG

KOMENTARZE
Newsletter