Biotechnologia.pl
łączymy wszystkie strony biobiznesu
ENZYMY FIRMY EURx

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprezentować Państwu firmę EURx Sp. z o.o i zapoznać z naszą 

       EURx Sp. z o.o. jest firmą biotechnologiczną o profilu badawczym, zalożoną na początku 1998 roku we współpracy z kapitałem amerykańskim. Nasz amerykański partner jest od 19 lat znanym dostawcą produktów dla renomowanych firm biotechnologicznych oraz odbiorców indywidualnych z amerykańskich i europejskich osrodków naukowych. Pracownicy firmy wywodzą się z kregów akademickich, wiekszość ma za sobą długoletnie doświadczenie, zdobyte w wiodących uniwersytetach amerykańskich oraz w jednostkach badawczych amerykańskich firm biotechnologicznych.
       EURx Sp. z o.o. założona została przez polskich naukowców z myślą o naukowcach, prowadzących badania w zakresie biologii molekularnej jak i tych zajmujących się diagnostyką molekularną. 
Naszym celem jest: 
(1) prowadzenie badań naukowych w zakresie 
      biotechnologii molekularnej, szczególnie w zakresie poszukiwania i klonowania 
      endonukleaz restrykcyjnych, enzymów modyfikujących DNA oraz opracowywania 
      nowych technologii manipulacji DNA. Nasz program badawczy doprowadził m.in. 
      do odkrycia dwóch termofilnych endonukleaz restrykcyjnych o nowej 
      specyficzności: TspGWI (ACGGAN11/9) i TspDTI (ATGAAN11/9), co stanowi blisko 
      połowę odkrytych specyficzności w ciągu ostatniego roku w skali światowej!
(2) produkcja i sprzedaż zarówno natywnych jak i rekombinowanych enzymów, 
      markerów i innych produktów, które są wykorzystywane w inzynierii genetycznej i 
      nowoczesnej diagnostyce medycznej. 
       Do niedawna EURx zajmowała się wyłącznie sprzedażą wyników badań oraz sprzedażą hurtową naszych produktów do zagranicznych firm biotechnologicznych. Jesli Państwo kupowali enzymy w znanych firmach biotechnologicznych, istnieje duża szansa, że enzym ten był sklonowany lub wyprodukowany w EURx!
       Wśród naszych produktów znajdziecie Państwo między innymi: aż 59 endonukleaz restrykcyjnych, 12 polimeraz DNA i RNA, 3 ligazy DNA, 4 nukleazy niespecyficzne, 8 enzymów / białek oddzialywujących / modyfikujących DNA, 2 markery wielkości DNA. Lista naszych produktów jest dynamiczna i ciągle ulega rozszerzaniu. W najblizszym czasie zamierzamy wprowadzić do sprzedaży rekombinowane markery wielkości białek oraz zestawy do otrzymywania ultra czystego DNA, oparte na żywicach nowej generacji.

Szczególnej Państwa uwadze polecamy:

• Taq DNA polimerazę o najwyższej czystości.
Pozwala ona na amplifikację produktów o długości ponad 4 kb bez stosowania enhancerów. Jakość tego enzymu jest konkurencyjna w stosunku do najlepszych, dostępnych na rynku, Taq polimeraz. Warto także zwrócic uwagę na promocyjną cenę, obecnie najnizszą na rynku.

• Eukariotyczne endonukleazy restrykcyjne CviJI i CviJI* 
Specyficzność tych enzymów, rozpoznających niespotykanie krótkie sekwencje RGCY i GC, możecie Państwo regulować warunkami reakcji. Stąd też endonukleazy te są stosowane w nowej i efektywnej technice znakowania DNA specyficznymi tkz. anonimowymi primerami, pochodzącymi ze znakowanej matrycy (ang. Thermal Cycle Labelling) oraz są idealnymi enzymami do tworzenia reprezentatywnych bibliotek genomowych. Posiadamy wyłączne prawo do sprzedaży tych enzymów, chronionych patentem USA. CviJI i CviJI* zostały zbadane i sklonowane przy kluczowym udziale naukowców EURx.

• Dwie nowo odkryte w EURx termofilne endonukleazy restrykcyjne o nowej specyficzności: TspGWI (ACGGAN11/9) i TspDTI (ATGAAN11/9).

• Standardy wielkości DNA – czytelne i precyzyjne.

• Zestawy do oczyszczania DNA – oparte na nowej technologii, dające ultra czyste DNA, szybkie i wygodne w użyciu (wkrótce dostępne).

• Endonukleazy restrykcyjne – 59 enzymów o najwyższej czystości.

• Enzymy modyfikujące DNA – wśród nich gwarantująca wydajne klonowanie ultra czysta T4 DNA ligaza.

Pracownicy EURx udzielą Państwu wszelkich dodatkowych informacji. Żadne pytanie czy problem nie pozostaną bez odpowiedzi. Wszyscy pracujemy z produktami, które oferujemy! Klientów zainteresowanych naszymi produktami pragniemy zapewnic, że potrafimy zawsze zaproponowac najwyższą jakość przy najniższej cenie.

Dziękujemy Państwu za wybranie produktów firmy EURx

news

<Czerwiec 2022>

pnwtśrczptsbnd
30
31
Packaging [R]evolution
2022-05-31 do 2022-05-31
Packaging Innovations
2022-05-31 do 2022-06-01
1
2
3
4
5
6
8
Beauty Innovations 2022
2022-06-08 do 2022-06-09
10
11
12
14
16
17
18
19
24
25
26
27
28
30
2
3
Newsletter