Znajdź nas na:

Innowacyjne rozwiązania dla laboratoriów – znani wystawcy i lata doświadczeń

Innowacyjne rozwiązania dla laboratoriów – znani wystawcy i lata doświadczeń

Głównym celem uczestnictwa w targach z punktu widzenia sprzedawców przyrządów laboratoryjnych, jest znalezienie nowych klientów zainteresowanych ich produktami. Jest to okazja do poznania nowych ludzi, którzy mogą być zainteresowani aparaturą laboratoryjną, prezentacji nowości z portfolio firmy i wzmocnienia swojej marki. Organizuje się wiele targów, które są atrakcyjne dla producentów aparatury laboratoryjnej, ale spośród wszystkich organizowanych w regionie Europy Środkowej, jedna impreza wyróżnia się w szczególności.

Głównym celem uczestnictwa w targach z punktu widzenia sprzedawców przyrządów laboratoryjnych, jest znalezienie nowych klientów zainteresowanych ich produktami. Jest to okazja do poznania nowych ludzi, którzy mogą być zainteresowani aparaturą laboratoryjną, prezentacji nowości z portfolio firmy i wzmocnienia swojej marki. Organizuje się wiele targów, które są atrakcyjne dla producentów aparatury laboratoryjnej, ale sposród wszystkich organizowanych w regionie Europy Środkowej, jedna impreza wyróżnia się w szczególności.

 

Gdzie?

BioForum to wydarzenie, które otwiera nowe możliwości dla firm związanych z sektorem life science, w tym także tych sprzedających urządzenia laboratoryjne. To dwudniowe wydarzenie, podczas którego profesjonaliści i specjaliści z różnych dziedzin naukowych, w tym farmacji, biotechnologii i weterynarii, spotykają się, by wspólnie omówić najnowsze osiągnięcia w ramach tego sektora i jego perspektywy na przyszłość, w możliwie najbardziej kompleksowy sposób.

 

BioForum 2014 będzie wydarzeniem, które zapewni uczestnikom zwiększone możliwości budowania sieci kontaktów między sobą. To wydarzenie cechuje się ogromnym potencjałem. Pokazuje również pewne przesłanki bycia najlepszą tego typu imprezą organizowaną w Europie Środkowej i Wschodniej.

 

Według najnowszych doniesień, honorowym gościem BioForum 2014 będzie prof. Ada Yonath, laureatka Nagrody Nobla w dziedzinie chemii.

 

Dla kogo?

Jak wspomniano wcześniej, BioForum jest dedykowane dla firm z Europy Środkowej i Wschodniej, ale nie są to jedyni uczestnicy. Organizatorzy imprezy chcą pokazać potencjał tego regionu również firmom z zewnątrz, w związku z tym przedsiębiorstwa z innych części świata są tam obecne (Europa Zachodnia, Ameryka Południowa, Skandynawia, USA, Rosja, Izrael, itp.).

 

Unikalnym aspektem tego wydarzenia i tym, co sprawia, że jest ona bardziej atrakcyjne niż inne targi poświęcone przyrządów laboratoryjnym, jest to, że również firmy o innych profilach działalnośc są tam obecne. Można znaleźć tam małe i średnie firmy biotechnologiczne i farmaceutyczne, producentów i dystrybutorów leków, firmy zajmujące się badaniami klinicznymi i produkcją kontraktową, instytucje naukowe i przedsiębiorstwa zaangażowane w realizację innowacyjnych projektów badawczo‑rozwojowych. Dlatego nie tylko odwiedzający, ale również inni uczestnicy są potencjalnymi klientami dla sprzedawców aparatury laboratoryjej!

 

Oni już tam byli

Lista firm, które uczestniczyły na przstrzeni lat w BioForum jest bardzo długa. Oczywiście nie wszystkie z nich mają w swojej ofercie przyrządy laboratoryjne, ale ta lista również jest imponująca. Te przedstawione poniżej, to tylko kilka przykładów przedsiębiorstw, które zaufały organizatorom BioForum w przeszłości i nadal wyrażają to zaufanie poprzez regularne uczestnictwo w tym wydarzeniu.

 

Biosan - Łotewska firma, która oprócz oferowania sprzętu laboratoryjnego,  angażuje się również w działalność badawczo-rozwojową. Ich portfolio produktów obejmuje mieszadła, wirówki, aparaturę do kontroli termostatycznej, hodowli komórek itp..

Agema - Polska firma, sprzedająca sprzęt i świadcząca usługi dla laboratoriów medycznych i naukowych, m.in.: mieszadła, bioreaktory, zamrażarki, inkubatory CO2 i maszyny do produkcji suchego lodu. 

Centrs Biotehniskais, JSC - Kolejna łotewska firma. Rozwijają i produkują bioreaktory dla skali pilotażowej i przemysłowej (do 3000 objętości litrów).

Csertex Ltd. - Węgierski dystrybutor kilku zagranicznych firm, koncentrujący się na rozwiązaniach dla ochrony zdrowia i badaniach naukowych. Dostarczają szpitalom i prywatnym klinikom jednorazowe urządzenia i innego rodzaju instrumenty.

Finesse Solutions Inc. - Amerykańska firma, która ma na swoim koncie sukcesy w dostarczaniu jednorazowych instrumentów wykorzystywanych przy bioprzetwarzaniu. Oferują jednorazowe czujniki,  automatykę modułową i inteligentne oprogramowanie.

Kojar Tech Oy - Firma z Finlandii; specjalizuje się w rozwoju, produkcji i sprzedaży zabezpieczeń przed zakażeniemi mikrobiologicznymi i innych urządzeń do oczyszczania powietrza.

 

BioForum ciągle się rozwija, zwiększając z roku na rok zainteresowanie wśród firm z branży. Jeśli Twoja firma jest związana ze sprzedażą przyrządów laboratoryjnych, jest to z pewnością miejsce warte odwiedzenia!

Więcej informacji TUTAJ

red. Tomasz Domagała

Komentarze napędza: Disqus

Pasaż laboratoryjny

articles

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem