Znajdź nas na:

BUCHI Uniwersalny ekstraktor do ekstrakcji metodą Soxhleta, BUCHI Labortechnik AG

Data publikacji: 23.05.2014
Nazwa sprzętu
BUCHI Uniwersalny ekstraktor do ekstrakcji metodą Soxhleta Typ / model
B-811 Producent
BUCHI Labortechnik AG Kategoria
Laboratorium testujące:
IBPRS Oddział Chłodnictwa i Jakości Żywności
Autor testu:
Magdalena Gajewska
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • OBSŁUGA i FUNKCJONALNOŚĆ
  • KONSERWACJA i UTRZYMANIE
  • SERWIS i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
  • WADY
  • ZALETY

Ekstraktor BUCHI model B-811 został skonstruowany jako aparat do celów laboratoryjnych. Jest to uniwersalny aparat do ekstrakcji metodą Soxhleta. Jego zastosowanie to ekstrakcje (ciało stałe-ciecz) próbek znanymi rozpuszczalnikami lub mieszaninami o znanym składzie oraz suszenie ekstraktów. Pozwala na przeprowadzenie pięciokrotnie szybszej ekstrakcji w porównaniu z tradycyjną metodą Soxhleta, bez straty na dokładności oznaczeń.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem