Znajdź nas na:

Kolejne targi Eurolab już za nami - podsumowanie Prezes MT Targi Polska

Kolejne targi Eurolab już za nami - podsumowanie Prezes MT Targi Polska

Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska podsumowuje tegoroczną edycję Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz III Międzynarodowych Targów Techniki Kryminalistycznej CrimeLab.

Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska (fot. Łukasz Głowacki)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Urszula Potęga, prezes MT Targi Polska (fot. Łukasz Głowacki)

 

XVI Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz III Międzynarodowe Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab dobiegły końca. Wzięło w nich udział ponad 170 polskich i zagranicznych wystawców, którzy kierowali ofertę do przedstawicieli wszystkich rodzajów laboratoriów: chemicznych, biologicznych, biotechnologicznych,  farmaceutycznych i kryminalistycznych. Targom towarzyszyły konferencje ekspertów i naukowców, wykłady wystawców o możliwościach oferowanych sprzętów oraz pokazy specjalistycznych urządzeń w „Salonie Aparatury”. 

 

 

red. Tomasz Sznerch

Komentarze napędza: Disqus

Pasaż laboratoryjny

articles

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem