Znajdź nas na:

Biologia molekularna w diagnostyce chorób zakaźnych i biotechnologii-DIAGMOL 2015

Data rozpoczęcia 2015-11-28 Biologia molekularna w diagnostyce chorób zakaźnych i biotechnologii-DIAGMOL 2015
Data zakończenia 2015-11-28
Organizator KOMITET MIKROBIOLOGII PAN, SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE, UNIWERSYTET WARSZAWSKI
Miejsce Warszawa
Branże Biotechnologia
Email rekrutacji http://diagmol2015.sggw.pl/?q=vaccines
Dodaj do kalendarza Ical_outlook Google_calendar

16-ta konferencja
„Biologia molekularna w diagnostyce chorób zakaźnych i biotechnologii
– DIAGMOL 2015”
28 listopada 2015 roku, Aula Kryształowa SGGW w Warszawie

Szanowni Państwo,
28 listopada 2015 roku w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie odbędzie się 16 konferencja z cyklu: „Biologia molekularna w diagnostyce chorób zakaźnych i biotechnologii - DIAGMOL 2015” poświęcona pamięci wybitnego mikrobiologa i filozofa prof. dr hab. Władysława J.H. Kunickiego-Goldfingera.

Podczas konferencji zostanie wręczona nagroda imienia prof. Kazimierza Bassalika oraz wyróżnienia Komitetu Mikrobiologii PAN, przyznawane corocznie za najlepsze prace eksperymentalne z dziedziny mikrobiologii wykonane w polskich ośrodkach badawczych. W trakcie konferencji będzie możliwość wysłuchania wykładów plenarnych, dotyczących problematyki mikrobiologii, immunologii i zastosowania najnowszych osiągnięć biologii molekularnej, wygłoszonych przez wybitnych polskich uczonych. Dodatkowo odbędzie się sesja Młodych Naukowców, przedstawiających swoje osiągnięcia oraz sesja plakatowa.

  • Formularz rejestracyjny dla uczestników konferencji dostępny jest na stronie http://diagmol2015.sggw.pl;
  • Uprzejmie informuję, że został przedłużony termin nadsyłania prac przeznaczonych do opublikowania w książce konferencyjnej DIAGMOL 2015. Prace można przesyłać do dnia 30 września b.r. na adres knp@sggw.pl (jęz. angielski, max. do 4 stron; wg wzorów dostępnych na stronie http://diagmol2015.sggw.pl).

Autorów prac prosimy również o przygotowanie na konferencję plakatów w języku angielskim (max. wym. szer. 80 cm x wys. 100 cm).

Przesłane prace, po ocenie przez Komitet Naukowy, mogą być zakwalifikowane do przedstawienia ustnego w trakcie sesji Młodzi Naukowcy. W związku z tym prosimy o przygotowanie oprócz plakatu prezentacji ustnej połączonej z prezentacją multimedialną (maksymalny czas wystąpienia w języku polskim 10 min). Autorzy wybranych do prezentacji ustnej prac będą powiadomieni w osobnym komunikacie.

  • Wstęp na konferencję jest wolny (uczestnictwo bierne);
  • Koszt uczestnictwa dla PT uczestników publikujących swoje prace w książce konferencyjnej – 350 pln za publikację;

Konto księgowe konferencji:
24 1240 6003 1111 0000 4947 5863

z dopiskiem subkonto 507-20-023400-M00114-99
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
ul. Nowoursynowska 166
2.787 Warszawa

W celu wystawienia przez naszą księgowość faktury prosimy o wypełnienie i odesłanie jako załącznika skanu formularza „dane do rejestracji uczestnika”, oraz przesłanie faxem lub mailem kopii potwierdzenia dowodu wpłaty na konto konferencji;

Program konferencji ukaże się na ww. stronie internetowej oraz zostanie rozesłany drogą elektroniczną we wrześniu b.r.

Podobnie jak w trakcie poprzednich konferencji będzie możliwość uzyskania punktów edukacyjnych nadawanych przez Krajową Izbę Diagnostów Laboratoryjnych dla diagnostów laboratoryjnych uczestniczących w wydarzeniu.

Z wyrazami szacunku,

dr Małgorzata Gieryńska
Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Kontakt:
Mgr inż. Anna Popis, tel./fax: +22 59 360 27
Email: anna_popis@sggw.pl, lub knp@sggw.pl
Pani Mirosława Sibiak, tel./fax: +22 59 360 66
Email: miroslawa_sibiak@sggw.pl, lub knp@sggw.pl

Pasaż laboratoryjny

events

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem