Znajdź nas na:

Inkubator z wytrząsarką Ecotron, Infors HT

Data publikacji: 24.11.2013
Inkubator z wytrząsarką Ecotron
Nazwa sprzętu
Inkubator z wytrząsarką Ecotron Typ / model
Ecotron Producent
Infors HT Kategoria
Laboratorium testujące:
Proteon Pharmaceuticals
Autor testu:
Arkadiusz Wojtasik
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ROZMIAR
  • BUDOWA
  • OBSŁUGA i FUNKCJONALNOŚĆ
  • BEZPIECZEŃSTWO
  • KONSERWACJA
  • ZALETY
  • WADY

Ecotron to inkubator laboratoryjny z wytrząsarką szwajcarskiej firmy Infors HT. Przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju procesów biologicznych wymagających utrzymania stałej temperatury inkubacji oraz odpowiedniego mieszania. Inkubator jest dostępny w dwóch wersjach: z lub bez chłodzenia. Warto zwrócić uwagę na fakt, że w tym stanie oraz przy wyłączonym termostacie i wytrząsaniu, urządzenie może być pozostawione na dłuższy czas, gdyż zużywa niewiele prądu. Producent ostrzega, że częste wyłącznie i włączanie może mieć negatywny wpływ na układ elektroniczny sterujący wytrząsarką, tym nie mniej, przy kilku dniowych przerwach zalecane jest wyłączanie urządzenia.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem