Znajdź nas na:

Pompa strzykawkowa Ascor AP 22, Ascor

Data publikacji: 25.04.2014
Pompa strzykawkowa Ascor AP 22
Nazwa sprzętu
Pompa strzykawkowa Ascor AP 22 Typ / model
AP 22 Producent
Ascor Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_wydzia__in_ynierii_procesowej_pw_logo Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Autor testu:
Maciej Trzaskowski
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • OBSŁUGA
  • FUNKCJONALNOŚĆ URZĄDZENIA
  • WADY
  • ZALETY 

Urządzenia produkowane przez polską firmę Ascor to pompy infuzyjne do automatycznego podawania leków pacjentom przeznaczone do pracy w szpitalach. Mogą być jednak z powodzeniem stosowane w laboratoriach do kontrolowanego dozowania reagentów bądź buforów. Testowana pompa AP 22 posiada dwie kieszenie na strzykawki, które są obsługiwane całkowicie niezależnie, urządzenie to składa się zatem z dwóch pomp strzykawkowych.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem