Znajdź nas na:

Spektrometr masowy OPTIMASS 9500 , GBC Scientific Equipment Pty Ltd

Data publikacji: 30.03.2014
Spektrometr masowy OPTIMASS 9500
Nazwa sprzętu
Spektrometr masowy OPTIMASS 9500 Typ / model
OPTIMASS 9500 Producent
GBC Scientific Equipment Pty Ltd Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_pobrane__1_ Silesian Catalysts Sp. z o.o.
Autor testu:
Magdalena Łapczyńska-Pieprz
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ROZMIAR i WARUNKI LABORATORYJNE
  • ZASTOSOWANIE
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • KONSERWACJA
  • WADY
  • ZALETY

GBC OPTIMASS 9500 to spektrometr masowy z analizatorem czasu przelotu jonów z plazmą wzbudzaną indukcyjnie (ICP-MSTOF). Przeznaczony jest do wykonywania pomiarów śladowych stężeń pierwiastków w roztworach wodnych. Cechuje się stabilnością pomiarów. Jest to urządzenie proste i przyjazne w obsłudze.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem