Znajdź nas na:

Waga analityczna XA 110, Radwag

Data publikacji: 28.08.2013
Nazwa sprzętu
Waga analityczna XA 110 Typ / model
XA 110 Producent
Radwag Kategoria
Laboratorium testujące:
Analytical R&D Sp. z o. o.
Autor testu:
Dominik Rajski
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ROZMIAR
  • BUDOWA
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • OBSŁUGA
  • KONSERWACJA
  • SERWIS i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
  • PODSUMOWANIE
  • ZALETY
  • WADY

Model wagi analitycznej XA 110 przeznaczony jest do precyzyjnych pomiarów masy w warunkach laboratoryjnych z możliwością zerowania w swym całym zakresie pomiarowym. Waga pozwala na pomiar masy w zakresie od 1 mg do 100 g z dokładnością 0,01 mg. Powtarzalność pomiarów wynosi 0,03 mg. Dokładność wagi jest gwarantowana przez automatyczną kalibrację wewnętrzną, działającą z uwzględnieniem zmian temperatury oraz upływu czasu. Waga umożliwia pomiar masy w dwóch różnych jednostkach - mg oraz g. XA 110 posiada dodatkowe funkcje pozwalające na: liczenie sztuk, doważenie, dozowanie, określenie odchyłki ważonego ładunku od masy wzorca, sporządzenie mieszanin wg założonych receptur oraz prowadzenie statystyki z serii pomiarów. Ponadto waga ma możliwość ważenia ładunków podwieszonych, a przy zakupie dodatkowego wyposażenia model ten pozwala na wyznaczanie gęstości ciał stałych oraz cieczy.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem