Znajdź nas na:

Chromatograf kolumnowy, Interchim

Data publikacji: 15.04.2014
Chromatograf kolumnowy
Nazwa sprzętu
Chromatograf kolumnowy Typ / model
PuriFlash 430 Producent
Interchim Kategoria
Laboratorium testujące:
Silesian Catalysts Sp. z o.o.
Autor testu:
Magdalena Łapczyńska-Pieprz
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • BUDOWA i FUNKCJONLANOŚĆ
  • BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA
  • WADY
  • ZALETY

Chromatorgraf PuriFLash 430 to aparat przeznaczony do rozdziału chromatograficznego próbek ciekłych lub stałych. Zapewnia szybki rozdział próbki w stosunku do konwencjonalnych metod chromatograficznych.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem