Znajdź nas na:

Mieszadło magnetyczne MAXI DIRECT, Thermo Scientific

Data publikacji: 30.04.2014
Mieszadło magnetyczne MAXI DIRECT
Nazwa sprzętu
Mieszadło magnetyczne MAXI DIRECT Typ / model
MAXI DIRECT Producent
Thermo Scientific Kategoria
Laboratorium testujące:
Proteon Pharmaceuticals
Autor testu:
Jolanta Witaszewska
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • OBSŁUGA
  • KONSERWACJA i CZYSZCZENIE
  • DOSTĘPNOŚĆ SERWISU i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
  • WADY
  • ZALETY

Thermo Scientific MAXI DIRECT to proste mieszadło magentyczne przeznaczone do podstawowych czynności laboratoryjnych. Posiada niemechaniczny, indukcyjny napęd elektroniczny oraz pyło- i wodoszczelną obudowę ze stali nierdzewnej. Wyposażone jest w jedno stanowisko pracy, nie posiada funkcji grzania. Przeznaczone jest do mieszania substancji do objętości 5 litrów. Posiada cyfrowy wskaźnik prędkości obrotowej. Prędkość regulowana jest za pomocą przycisków ,,+” „–” w zakresie od 80 do 2000 obr./min z możliwością 4-stopniowej regulacji mocy (5 – 20W) przy użyciu przycisku „mode”. mieszadło magnetyczne przystosowane jest do pracy na stole laboratoryjnym, w komorach chłodniczych, w komorach laminarnych, w sterylnych pomieszczeniach. Natomiast nie powinno być stosowane do mieszania łatwopalnych cieczy o niskiej temperaturze wrzenia w niebezpiecznych miejscach, w łaźni wodnej, czy też w inkubatorach.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
AdvaChemLab Sp z o.o.
FutureSynthesis sp. z o.o.
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem