Znajdź nas na:

Mieszadło wirowe Classic, VELP Scientifica

Data publikacji: 30.04.2014
Nazwa sprzętu
Mieszadło wirowe Classic Typ / model
Classic Producent
VELP Scientifica Kategoria
Laboratorium testujące:
FutureSynthesis sp. z o.o.
Autor testu:
Mateusz Ochocki
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ROZMIAR
  • OBSŁUGA i FUNKCJONALNOŚĆ
  • WADY
  • ZALETY

Mieszadło VELP Scientifica (tzw. vortex) jest typowym modelem mieszadła, które znajduje szerokie zastosowanie w laboratorium. Urządzenie może działać w trybie ciągłym lub po przyłożeniu siły (kontaktowo). Posiada płynną regulację obrotów do 3000 rpm, a także możliwość wymiany pojedynczej nakładki na nakładkę platformową.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
AdvaChemLab Sp z o.o.
Proteon Pharmaceuticals
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem