Znajdź nas na:

WESSLING Polska sp. z o.o.

Adres
Bobrzyńskiego 14 30-348 Kraków
Telefon +48 (0)12 2974-650
 

Wessling Polska jest firmą realizującą misję zintegrowanego podejścia do jakości, bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska. Spółka specjalizuje się w doradztwie i konsultingu, analityce ochrony środowiska oraz żywności.

Aktywność Wessling Polska skupia się na podnoszeniu poziomu życia oraz bezpieczeństwa, w tym na dbałości o ochronę środowiska i jakość produktów.

Działalność Wessling Polska realizuje przy pomocy akredytowanych laboratoriów ochrony środowiska, prowadząc badania gruntów i wody pod kątem zanieczyszczeń, a także pomiary emisji do powietrza oraz akredytowanych laboratoriów analityki żywności, realizując badania mikrobiologiczne i fizykochemiczne wody, żywności, pasz, wykonując rutynowe oznaczenia i identyfikując zagrożenia chemiczne i mikrobiologiczne.

 

 

Firma Wessling Polska Sp. z o.o. powołała w październiku 2012 roku Fundację Jakość Życia, 

Fundacja Jakość Życia działa na rzecz:

  • czystego środowiska naturalnego,
  • zdrowej żywności,
  • wysokiej jakości produktów, usług oraz ich bezpieczeństwa,
  • artykułów i materiałów przyjaznych środowisku,
  • edukacji medialnej na rzecz Zrównoważonego Rozwoju.

Celem statutowym Fundacji jest podtrzymywanie wysokich norm kształtujących codzienne funkcjonowanie w społeczeństwie i środowisku.

 

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem