Znajdź nas na:

Komora laminarna II klasy Bioair/Euroclone, Bioair/Euroclone

Data publikacji: 28.01.2014
Komora laminarna II klasy Bioair/Euroclone
Nazwa sprzętu
Komora laminarna II klasy Bioair/Euroclone Typ / model
Safe Mate 1.5 biohazard Producent
Bioair/Euroclone Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_logo_proteon Proteon Pharmaceuticals S. A.
Autor testu:
Justyna Klimczak
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • OBSŁUGA i FUNKCJONALNOŚĆ
  • BEZPIECZEŃSTWO i KOMFORT PRACY
  • POZIOM HAŁASU
  • TEST MIKROBIOLOGICZNEJ CZYSTOŚCI
  • KONSERWACJA
  • PODSUMOWANIE
  • ZALETY
  • WADY

Komora laminarna Safe Mate jest komorą II klasy bezpieczeństwa mikrobiologicznego, zapewniającą ochronę produktu i środowiska ale także bezpieczeństwo pracy operatora. Komora posiada certyfikat bezpieczeństwa mikrobiologicznego: EN 12469:2000. Roboczy obszar komory jest pod działaniem jednokierunkowego przepływu powietrza filtrowanego przez filtr HEPA klasy H-14. Wentylator komory przechwytuje 100% powietrza do przestrzeni wspólnej z której porcja powietrza dostarczana jest do obszaru roboczego, gdzie 70% powietrza tworzy wewnętrzną cyrkulację w komorze a pozostałe 30% wypuszczany jest przez filtr wydmuchujący HEPA klasy H-14. Testowana komora to model Safe Mate 1.5 o powierzchni blatu roboczego 0,918 m2, ale w ofercie producenta dostępne są również modele o innym wymiarze.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem