Znajdź nas na:

Pipety automatyczne jednokanałowe F2, Thermo Scientific

Data publikacji: 28.01.2014
Pipety automatyczne jednokanałowe F2
Nazwa sprzętu
Pipety automatyczne jednokanałowe F2 Typ / model
F2 Producent
Thermo Scientific Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_logo_wydz._bios_6 Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego
Autor testu:
Małgorzata Paszkiewicz
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • ZASTOSOWANIE
  • WARUNKI LABORATORYJNE
  • OBSŁUGA
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • KONSERWACJA i CZYSZCZENIE
  • GWARANCJA
  • WADY
  • ZALETY

Wszystkie części wykonane są z wytrzymałego materiału sztucznego, odpornego na odczynniki, światło UV oraz wilgoć. Konstrukcja pozbawiona metalowych elementów, co wpływa na lekkość pipety. W modelu zastosowano mechanizm Advanced Volume Gearing (AVG) poprawiający precyzję działania. Pipety wyposażone są również w zaokrąglony wyrzutnik końcówek. Zakresy pojemności pipet: 0,2-2,0 µL, 0,5-10 µL, 1-10 µL, 2-20 µL, 5-50 µL, 10-100 µL, 20-200 µL, 100-1000 µL, 0,5-5 mL, 1-10 mL.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem