Znajdź nas na:

Pipety jednokanałowe o nastawnej pojemności Eppendorf Research Plus, Eppendorf

Data publikacji: 03.09.2013
Pipety jednokanałowe o nastawnej pojemności Eppendorf Research Plus
Nazwa sprzętu
Pipety jednokanałowe o nastawnej pojemności Eppendorf Research Plus Typ / model
Eppendorf Research Plus Producent
Eppendorf Kategoria
Laboratorium testujące:
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Autor testu:
Agata Sakowicz
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Pipety zostały zaprojektowane z myślą o bardzo wymagających użytkownikach ceniących precyzję i komfort pracy laboratoryjnej. Na chwilę obecną pipety są dostępne w kilku wariantach różniących się między sobą możliwościami nastawianych objętości: 0,1-2,5μl, 0,5-10μl, 2-20μl, 20-200μl, 30-300μl,10-100μl, 100-1000μl, 0,5-5 ml, 1-10ml. Każda z pipet ma czteropozycyjny wskaźnik objętości, którego ustawienie na pożądaną objętość jest szybkie i nie wymagające wysiłku.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem