Znajdź nas na:

Pipeta Transferpette® electronic, Brand

Data publikacji: 29.08.2013
Pipeta Transferpette® electronic
Nazwa sprzętu
Pipeta Transferpette® electronic Typ / model
Transferpette® electronic Producent
Brand Kategoria
Laboratorium testujące:
Analytical R&D
Autor testu:
Dominik Rajski
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • ZASTOSOWANIE
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • ZASILANIE
  • OBSŁUGA
  • KONSERWACJA
  • PODSUMOWANIE
  • ZALETY
  • WADY

Brand, Transferpette® electronic (100 – 1000 μl) to nowa, zaawansowana jednokanałowa, elektroniczna pipeta o wysokiej precyzji oraz nowoczesnej technologii. Urządzenie ma czytelny wyświetlacz LCD, na którym są wyświetlane wszystkie parametry pipety. Przycisk pipetowania jest duży i redukuje siły pipetowania, co zwiększa dokładność i precyzję tego procesu. Ponadto pipeta elektroniczna zawiera intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Instytut Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego
Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem