Znajdź nas na:

Komora laminarna HERAsafe Safety Cabine HS 12, Heraeus

Data publikacji: 05.03.2014
Komora laminarna HERAsafe Safety Cabine HS 12
Nazwa sprzętu
Komora laminarna HERAsafe Safety Cabine HS 12 Typ / model
HERAsafe Safety Cabine HS 12 Producent
Heraeus Kategoria
Laboratorium testujące:
Limit_150_logo_wydz._bios_6 Katedra Immunologii i Biologii Infekcyjnej Uniwersytetu Łódzkiego
Autor testu:
Eliza Miszczyk
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • OBSŁUGA i FUNKCJONALNOŚĆ
  • BEZPIECZEŃSTWO i KOMFORT PRACY
  • POZIOM HAŁASU
  • KONSERWACJA
  • PODSUMOWANIE
  • WADY
  • ZALETY

Komora laminarna HERAsafe jest urządzeniem wentylacyjnym II klasy, niezbędnym w laboratoriach medycznych lub biologicznych, zapewniającym sterylne warunki potrzebne do przeprowadzenia prac wymagających zabezpieczenia produktu lub ochrony osobistej/pracownika przed zanieczyszczeniem. Modułowa konstrukcja umożliwia tworzenie indywidualnych i elastycznych funkcjonalności dla użytkownika. Roboczy obszar komory jest pod działaniem pionowego laminarnego przepływu powietrza i wlotu powietrza w poprzek otworu przedniego. Bezpieczeństwo użytkowania zostało sprawdzone zgodnie z BS 5726-1992.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Proteon Pharmaceuticals S. A.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem