Znajdź nas na:

Nanosight LM10, Nanosight

Data publikacji: 13.03.2014
Nanosight LM10
Nazwa sprzętu
Nanosight LM10 Typ / model
LM10 Producent
Nanosight Kategoria
Laboratorium testujące:
Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej, Politechnika Warszawska
Autor testu:
Aleksandra Kulikowska
Wyszukaj Zapytaj Zamów
Alabin_100

Spis treści
  • SPECYFIKACJA TECHNICZNA
  • ZASTOSOWANIE
  • FUNKCJONALNOŚĆ
  • KONSERWACJA
  • BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWANIA
  • DOSTĘPNOŚĆ  SERWISU i OBSŁUGA POSPRZEDAŻOWA
  • WADY
  • ZALETY

Sprzęt był testowany w laboratorium biotechnologicznym. Urządzenie Nanosight LM10 wykrywa i wizualizuje nanocząstki zawieszone w roztworze i dokonuje pomiaru ich wielkości. Dodatkowo mierzone jest stężenie oraz ilościowy rozkład nanocząstek w zawiesinie i roztworach koloidalnych. Nanosight LM10 umożliwia również analizę nanocząstek fluorescencyjnych.Czytaj dalej...


Portal Labnews.pl informuje, iż wszystkie zamieszczone na stronie internetowej testy sprzętów laboratoryjnych są wykonywane przez niezależnych testerów, nie mających żadnych powiązań z producentami lub dystrybutorami danego sprzętu. Podane informacje stanowią subiektywną ocenę testera.
Zobacz podobne testy
Celther Polska
Politechnika Warszawska, Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Celther Polska Sp. z o. o.

Pasaż laboratoryjny

equipment_tests

Laboratoria w Polsce

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem