Znajdź nas na:

BLIRT S.A.

Adres
Trzy lipy 3/1.38 80-172 Gdańsk
Telefon +48 58-739-61-50
Faks +48 58-739-61-51
E-mail info@blirt.eu

Analiza białek i peptydów

Zadaj zapytanie ofertowe

Firma BLIRT S. A. oferuje analizy biochemiczne białek i peptydów w zakresie:- ustalania masy cząsteczkowej białek oraz peptydów- ustalania masy cząsteczkowej koniugatów białek ze związkiem niskocząsteczkowym oraz stopnia obsadzenia białka tym związkiem- potwierdzania sekwencji aminokwasowej peptydów- oznaczeń ilościowych białek za pomocą chromatografii cieczowej HPLC: chromatografia w układzie faz odwróconych (RP), wykluczania (SEC), jonowymienna (IEC).

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem