Znajdź nas na:

BLIRT S.A.

Adres
Trzy lipy 3/1.38 80-172 Gdańsk
Telefon +48 58-739-61-50
Faks +48 58-739-61-51
E-mail info@blirt.eu

Analiza składu aminokwasowego

Zadaj zapytanie ofertowe

Analiza składu aminokwasowego pozwala na określenie stężenia wolnych aminokwasów w materiale biologicznym, np. w osoczu. Zmiany w profilu aminokwasowym mogą pojawiać się w przebiegu wielu chorób tj. defekty genetyczne (np. fenyloketonuria), nieprawidłowe odżywianie, zaburzenia trawienia i wchłaniania, choroby wątroby czy nerek (podwyższony poziom fenyloalaniny i metioniny).Wykorzystanie spektrometru masowego umożliwia szybką i jednoznaczną analizę nie tylko poszczególnych aminokwasów, lecz również wielu ich pochodnych np. amin biogennych czy produktów rozpadu kolagenu (hydroksyprolina, pirydynolina).Poza analizą stężeń wolnych aminokwasów Dział Analityki firmy BLIRT S. A. przeprowadza również analizę składu aminokwasowego dowolnego zhydrolizowanego materiału: białka, peptydu czy leku aminokwasowego.

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem