Znajdź nas na:

Laboratorium Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego

Adres
Al.Zwycięstwa 96/98 81-451 Gdynia
Telefon +48 58 698 21 34, 698 21 35
Faks +48 58 698 21 35

Powierzchnia Laboratoryjna do wynajęcia

Zadaj zapytanie ofertowe

Laboratorium PPNT zlokalizowane jest na terenie Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni, w samym centrum Trójmiasta, w sąsiedztwie głównych szlaków komunikacji krajowej i zagranicznej.

Ofertę kierujemy do firm działających w branży Life sciences, poszukujących w pełni wyposażonej powierzchni laboratoryjnej na preferencyjnych warunkach. Laboratoria są umeblowane i z dostępem do mediów i części wspólnych na terenie budynku (zmywalnia z instalacją wody czystej, chłodnia, sterylizatornia, pomieszczenia wirówek, pożywkarnia, zamrażarka -80 °C, pojemniki Dewara z ciekłym azotem, sale konferencyjne). 

Naszym klientom oferujemy również wsparcie merytoryczne oraz szereg usług specjalistycznych jak np. badania mikrobiologiczne czy analizy przeprowadzane na urządzeniach HPLC i LC-MS, sekwenator DNA. Układ pomieszczeń spełnia wymagania w zakresie normy ISO 17025 Zainteresowanym firmom proponujemy dostęp do kompleksowo wyposażonych pracowni.

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem