Znajdź nas na:

 

Akredytowane Laboratorium Badawcze Intertek Poland Sp. z o.o. działa zgodnie z wymaganiami międzynarodowego systemu jakości wg normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 a potwierdzeniem naszych kompetencji jest certyfikat akredytacji Nr AB 381 nadany przez Polskie Centrum Akredytacji. Laboratorium posiada pełną niezależność w zakresie prowadzonych badań. Jest bezstronne w sposobie przedstawiania wyników.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów oferujemy szeroki wachlarz usług laboratoryjnych. Prowadzimy również monitoring parametrów higienicznych linii i pomieszczeń produkcyjnych, kontrolę czystości mikrobiologicznej powietrza, monitoring higieny uboju itp. pozwalające w pełni zweryfikować sytuację bezpieczeństwa higienicznego w Państwa obiektach.

Wydajemy orzeczenia zgodności z wymaganiami obowiązujących aktów prawnych lub innych dokumentów odniesienia. Oprócz usług laboratoryjnych proponujemy Państwu usługi z zakresu doradztwa w zakresie bezpieczeństwa i jakości żywności w odniesieniu do aktualnie obowiązujących przepisów prawnych. Ustalamy terminy przydatności do spożycia badanych produktów (próby przechowalnicze). Zapewniamy możliwość pobierania prób przez wyszkolonych próbobiorców oraz bezpieczny transport prób do laboratorium zgodnie w ogólnie przyjętymi procedurami.

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie:

  • badań analitycznych; 
  • inspekcji;
  • auditowania;
  • certyfikacji produktów i certyfikacji procesów;
  • doradztwa i szkoleń dla m.in.: przemysłu spożywczego, opakowań, odzieżowego, obuwniczego, zabawek, kosmetycznego, chemii gospodarczej, szkła i wyrobów ceramicznych i innych.

Kontakt Intertek Poland Sp. z o.o. Laboratorium Badawcze

Helenów 6 A
09-500 Gostynin
Tel.  +48 24 235 71 81
Faks +48 24 235 93 41
Email: laboratorium.polska@intertek.com

 

 

 

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem