Znajdź nas na:

BLIRT S.A.

Adres
Trzy lipy 3/1.38 80-172 Gdańsk
Telefon +48 58-739-61-50
Faks +48 58-739-61-51
E-mail info@blirt.eu

Analiza markerów biochemicznych w płynach ustrojowych

Zadaj zapytanie ofertowe

Substancje zwane markerami biochemicznymi umożliwiają postawienie szybkiej i precyzyjnej diagnozy (np. mioglobina i troponina są markerami niedokrwienia mięśnia sercowego).Niektóre z tych substancji są rutynowo oznaczane w szpitalnych laboratoriach diagnostycznych, jednak większość może być oznaczana tylko przez wysoko wyspecjalizowane laboratoria.Dokonujący się w ostatnich latach postęp w dziedzinie biomarkerów chorób powoduje konieczność stałego opracowywania i wdrażania nowych metod. Chromatografia cieczowa sprzężona ze spektrometrią mas jest techniką analityczną, umożliwiającą szybkie opracowanie nowych metod oznaczania markerów biochemicznych, trudnych do zidentyfikowania w laboratorium diagnostycznym, np. niektórych hormonów steroidowych, pochodnych aminokwasów (katecholaminy, metabolitów kolagenu – pirydynoliny, hydroksyproliny), czy metabolitów witamin.

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Twoich danych osobowych, firma Bio-Tech Media sp. z o.o., przykładając szczególną wagę do ich ochrony, dostosowała swoje zasady ich przetwarzania do obowiązującego od dnia 25 maja 2018 roku Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679

Nasza zaktualizowana polityka prywatności wprowadza wszystkie pozytywne zmiany, w tym sposób, w jaki zbieramy, przetwarzamy i przechowujemy Twoje dane osobowe. Przedstawia sposób, w jaki możesz się z nami skontaktować, aby skorzystać z przysługujących Ci praw.

W tej chwili nie musisz podejmować żadnych działań, ale jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności ›
Rozumiem